KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12824435
nr 1282 4435
Oidentifierad konstnär. Stående kvinna. Otydlig signatur, Paris tidigt 1900-tal. Olja på duk, 81x40 cm
Kondition: skadad duk
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 20:29:09
200 kr
350 kr
500 kr